Jurassic World 2 – nowe buty Bryce Dallas Howard!

Jeśli oglądaliście ubiegłoroczne Jurassic World prawdopodobnie, tak jak połowa internetu, śmialiście się z obuwia grającej w filmie główną rolę kobiecą Bryce Dallas Howard. Wielki dziki park rozrywki pełny niebezpiecznych stworzeń nie przeszkadzał bohaterce bowiem lwią część filmu biegać w tzw. szpilkach. Twórcy jednak wyciągają wnioski z tego niedociągnięcia i w sequelu założą na nogi aktorce już dużo wygodniejsze obuwie. Świadczy o tym tweet jaki opublikował dziś reżyser jedynki a także jeden z głównych producentów dwójki, Colin Trevorrow. Zobaczyć możecie go poniżej:

Zobacz również: The Shack – nowy zwiastun ekranizacji bestsellera!

tlit

Juan Antonio Bayona, reżyser takich filmów jak Niemożliwe oraz Sierociniec stanie za kamerą Jurassic World 2 wykorzystując scenariusz autorstwa Colina Trevorrowa i Dereka Connolly’ego. Przed obiektywem kamery na planie filmowym omawianej produkcji pojawią się następujące gwiazdy: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Toby Jones i Rafe Spall. Frank Marshall oraz Steven Spielberg wyprodukują obraz, którego premiera zaplanowana jest na 22 czerwca 2018 roku.

źródło: cinemablend / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?