Advertisement
Advertisementpixel

Assassin’s Creed – obsada wypowiada się na temat klątwy ciążącej nad adaptacjami gier!

Zastanawiacie się, czy się kinowy Assassin’s Creed przełamie ciążącą nad adaptacjami gier komputerowych klątwę sromotnych porażek? Uległa jej seria Resident evil, wydany ostatnio Warcraft: Początek, a nawet ugięła się sama, legendarna przecież Lara Croft. Przypadków niepowodzeń przecież nie brakuje, jednak  Michael Fassbender z nadzieją patrzy w przyszłość ekranizacji gier komputerowych, a to za sprawą filmu Assassin’s Creed, gdzie gra głównego bohatera. Poniżej materiał zza kulis poświęcony temu ciekawemu zagadnieniu. Zapraszamy do oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=hZdFNGsqoMA

Zobacz również: Assassin’s Creed – rozszerzony fragment filmu!

Opis dystrybutora (kino): Ekranizacja serii bijących rekordy popularności gier komputerowych. Michael Fassbender (PrometeuszBękarty wojny) w roli barmana, którego tajemnicza organizacja wysyła w podróż w czasie. W jej trakcie musi powrócić do wspomnień swych przodków, z których każdy był płatnym zabójcą i odzyskać cenne artefakty.

Omawiany obraz nie będzie dosłowną ekranizacją żadnej z odsłon wieloletniej serii. Kinowy Assassin’s Creed przedstawi fikcyjny świat doskonale znany fanom gry, a także charakterystyczne dla sagi wydarzenia i najbardziej pamiętne momenty. Reżyserem obrazu jest Justin Kurzel. Gwiazdami Assassin’s Creed są: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Michael K. Williams i Jeremy Irons.

asscreedposter

Assassin’s Creed zadebiutuje w polskich kinach dopiero 6 stycznia 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net; ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?