Czy walka Groot vs Hulk będzie możliwa? Vin Diesel jest o tym przekonany!

Pierwszy oficjalny zwiastun Strażników Galaktyki Vol. 2 pojawił się kilka dni temu i chyba każdy, nawet jeśli nie jest ich fanem, został zauroczony przez Małego Groota! Tak jak skradł nasze serca i trailer, być może zrobi to samo z całym filmem. Głosem Groota ponownie stał się Vin Diesel (gwiazda Szybkich i Wściekłych), który zdradza nam swoje wielkie plany dotyczące swojej postaci, być może nawet walki z Hulkiem!

guardians galaxy 2 baby groot h15p

Trudno wyobrazić sobie walkę Groota w takim mini wydaniu z potężnym Hulkiem, jednak Diesel uspokaja nas zapewnieniem, że urośnie on w mgnieniu oka. Jeśli chodzi o sam fakt pojawienia się tej potyczki na ekranie, aktor jest bardzo pewny swojej racji.

To oczywiście James Gunn zdecyduje, czy dane nam będzie obejrzeć solowy film Groota z Rocketem po Avengers: Infinity War, ale uważam, że jest to więcej niż prawdopodobne. Pożyjemy, zobaczymy! Jestem pewien, że w którymś momencie w uniwersum Marvela znajdzie się miejsce na tę konfrontację. Zapamiętajcie to dobrze i najlepiej zapiszcie, pewnego dnia zobaczymy plakat: Hulk vs Groot!

guardians of the galaxy groot rocket 2

Zobacz również: Strażnicy Galaktyki vol. 2 – zwiastun z polskim dubbingiem!

Co ciekawe, Vin Diesel w swoich przypuszczeniach pozwala nam sądzić, że zarówno Groot, jak i Rocket wyjdą z potyczki z Thanosem w Infinity War żywi. Być może reżyser sam mu ten fakt zdradził. W końcu Thor: Ragnarok będzie filmem duetu Thor/Hulk, więc czemu nie miałby powstać również Groot/Rocket w 4. fazie Marvela? Nie wdając się na razie w szczegóły musimy jednak przyznać, że walka Groot vs Hulk będzie na pewno epicka, chociaż dialogi pomiędzy takimi rozmówcami na pewno nas nie zaskoczą. O co jednak mieliby walczyć? Być może wejdą oni w konflikt na planie Infinity War. Z drugiej strony, nie możemy brać słów aktora za pewnik. W MCU odgrywa on na razie małą rolę, jaką jest jedynie podkładanie głosu Grootowi, jednak jak wiemy wyraził on kiedyś zainteresowanie rolą Black Bolta w serialu Marvela Inhumans. Jeśli nawet porzucił już myśl o tej roli to być może wypowiedź ta ma jedynie zwrócić uwagę twórców na jego zaangażowanie w rozwój uniwersum? Tego nie wiemy, jednak z chęcią zobaczymy dalsze losy Małego Groota!

straznicy galaktyki vol 2 plakat

Do tego czasu czekamy w utęsknieniem na Strażników Galaktyki Vol. 2, których premiera zaplanowana jest na 28 kwietnia 2017 roku! Natomiast fani aktorstwa Vina Diesla będą mogli oglądać go w kinach również tydzień szybciej (21 kwietnia 2017) w Szybkich i Wściekłych 8!

Źródło: movieweb.com/Ilustracja wprowadzenia: youtube.com

Stały współpracownik

Fanka filmów i książek fantasy. Kolekcjonuje figurki smoków i repliki broni białej. W wolnym czasie tworzy biżuterię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?