the old guard background Advertisement

Wielki Mur – Matt Damon niczym Hawkeye na nowym plakacie!

Już w ten piątek w chińskich kinach pojawi się długo wyczekiwany film z Mattem Damonem pt. Wielki Mur.  Do sieci trafił właśnie węgierski plakat widowiska. Więcej informacji o produkcji oraz wspomniany materiał promocyjny poniżej.

Zobacz również: Wielki Mur – Matt Damon opowiada o fabule superprodukcji!

Reżyserem obrazu jest Zhang Yimou (HeroDom latających sztyletów). Opis nowego dzieła wytwórni Legendary jest następujący: Elitarna jednostka do spraw specjalnych próbuje uczynić z jednej z najbardziej ikonicznych budowli świata – Wielkiego Muru Chińskiego – ostatni bastion dla ludzkości.

Jest to pierwszy anglojęzyczny film Yimou, a także najdroższa produkcja, jaka kiedykolwiek została w całości nakręcona w Chinach. W obsadzie widowiska znajdują się następujące gwiazdy: Matt Damon, Jing Tian, Pedro Pascal, Willem Dafoe i Andy Lau. Polska premiera produkcji Wielki Mur przewidziana jest na 20 stycznia 2017 roku.

Źródło: www.comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?