Advertisement

Obcy: Przymierze – czy w filmie pojawi się James Franco?

W obliczu zbliżającego się wielkimi krokami trailera Obcego: Przymierze, powstaje coraz więcej plotek na temat tego, co zobaczymy w filmie. Jedna z nich zawiera informację o prawdopodobnym pojawieniu się w nim Jamesa Franco! 

Aktor ma prawdopodobnie zagrać rolę Bransona – kapitana statku Covenant oraz męża Daniels (Katherine Waterson). Jeśli Franco naprawdę się pojawi, będzie to jedynie krótki epizod ukazany w pierwszych dziesięciu minutach filmu, być może z krótkimi retrospekcjami w późniejszej jego części. Nie zostały podane żadne szczegóły dotyczące losów Bransona. Możemy przypuszczać, że wybrano do tej roli tak znanego aktora w celu naprawdę mocnego rozpoczęcia historii i zainteresowania nią widzów od samego początku.  Skoro jego występ ma zakończyć się już po kilku minutach, możemy być prawie pewni, że po tym czasie postać zginie. Jeśli chodzi o późniejsze urywki z jego udziałem, będą to zapewne zapiski z dziennika pokładowego kapitana, które mogą stać się pomocne do lepszego zrozumienia przez nas fabuły filmu.

james franco

Opis: Film Obcy: Przymierze opowiadać będzie o losach kolonialnego statku Covenant, który został wysłany z misją na drugi kraniec galaktyki. Na planecie będącej ich celem załoga zamiast oczekiwanego raju, odkrywa mroczny, tajemniczy i wrogi im świat. Na ich drodze staje również android David, który ocalał z przeklętej ekspedycji znanej nam z Prometeusza.

Reżyserem filmu jest Ridley Scott, za scenariusz odpowiedzialni są Jack Paglen i Michael Green. W filmie wystąpią między innymi: Katherine Waterston, Michael Fassbender, Danny McBride, Noomi Rapace, Demian Bichir, Jussie Smollett, Carmen Ejogo, Billy Crudup oraz Amy Seimetz.

Obcy Przymierze Plakat 1

Zobacz również: Łotr 1. Gwiezdne Wojny – dwa nowe materiały zza kulis filmu!

Czy doniesienia dotyczące występu Jamesa Franco okażą się prawdą? Dowiemy się tego już w trailerze lub tuż po premierze filmu 19 maja 2017 roku!

Źródło: geektyrant.com/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Fanka filmów i książek fantasy. Kolekcjonuje figurki smoków i repliki broni białej. W wolnym czasie tworzy biżuterię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?