Gwiezdne Wojny: Epizod VIII bez zwiastunu według Adama Drivera?

Lada dzień na ekranach kin zadebiutuje Łotr 1, a co za tym idzie będzie można spodziewać się nowych wieści dotyczących kolejnego planowanego filmu z uniwersum – epizodu 8. Mimo że postprodukcja rozpoczęła się w lipcu, to o kontynuacji Przebudzenia Mocy wiemy niewiele. 

Zobacz również: Gwiezdne Wojny Epizod VIII – pełny tytuł filmu ujawniony?!

Tymczasem, czekając rok na powrót Adama Drivera jako Kylo Rena na ekrany, fani mogą podziwiać aktora w Milczeniu – najnowszym filmie Martina Scorsese, który swą premierę będzie miał 23 grudnia. Podczczas promocji filmu zapytano Drivera co sądzi o tym, by nadchodząca 8 część Gwiezdnych Wojen nie otrzymała zwiastunu.

Myślę, że byłby to śmiały krok, ale polubiłbym to. Nikt nic by nie wiedział na temat filmu. I właśnie przez to, że ludzie wiedzieliby mniej, okres oczekiwania na film byłby bardziej ekscytujący.

Warto tu zwrócić uwagę, że pierwszy teaser do 7 części Gwiezdnych Wojen został opublikowany w listopadzie 2014 roku, czyli ponad rok przed premierą. Niepotwierdzona informacja, która wyciekła kilka tygodni temu mówi, że zwiastun ma zadebiutować w pierwszym kwartale 2017 roku. Niektórzy fani podejrzewają, że będziemy mogli go objerzeć podczas nadchodzącego Super Bowl (5 lutego), a jeszcze inni mają nadzieję, że ujrzy on światło dzienne 17 marca, wraz z długo oczekiwaną Piękną i Bestią.

tfa poster wide header 1536x864 324397389357 ed7e53c9b63af171afc58262a0cdc200

Za kamerą Epizodu VIII stanął Rian Johnson (Looper: Pętla czasu). Jest on także scenarzystą filmu. W obsadzie powrócą dobrze znani z Przebudzenia Mocy Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie i Andy Serkis. Nie zabraknie jednak zupełnie nowych twarzy. Tymi będą m.in.: zwycięzca Oscara Benicio Del Toro, nominowana do Złotej Statuetki Laura Dern i utalentowana debiutantka Kelly Marie Tran.

Gwiezdne Wojny Epizod VIII mają trafić do kin 15 grudnia 2017 roku.

Źródło: movieweb.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Wielbiciel francuskich komedii i ogromny fan Gwiezdnych Wojen. W wolnych chwilach lubi oderwać się od rzeczywistości przy dobrych animacjach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?