Robin Williams byłby dumny z nowego Jumanji, twierdzi Jack Black

Kolejnym filmem, którego dopadła moda na rebooty jest Jumanji z 1995 roku w reżyserii Joe Johnstona. Gwiazdą tego obrazu familijnego był nieżyjący już komik Robin Williams. Obsada nowej wersji prezentuje się jednak również imponująco. W głównej roli wystąpią Dwayne Johnson (Sztanga i cash), Kevin Hart (Agent i pół) oraz Jack Black (Gęsia skórka). Ten ostatni został niedawno zapytany w wywiadzie, czy należy tak szybko remake’ować filmy i czy nowa wersja nie zaszkodzi oryginałowi, czyli jak by na nią zareagował Robin Williams? Jack Black, który znał się z gwiazdą pierwowzoru, bez wahania udzielił dość jednoznacznej odpowiedzi.

Robin byłby dumny. Kocham jego rolę w oryginalnym Jumanji, wysoko postawił poprzeczkę. Myślę jednak, że wykonaliśmy dobrą robotę. Nasz film jest inny, wiesz? To nie kontynuacja, tylko rewitalizacja.

Ujawnione jak do tej pory materiały z planu w wysokim stopniu potwierdzają słowa aktora. Przede wszystkim więcej akcji będzie się działo w dżungli, czyli w świecie Jumanji, który ma przypominać grę video. Wciągnięte do niego zostaną nieświadome dzieci, które w tym wymiarze będą mogły wcielić się w wybrane przez siebie avatary i wykorzystując zasób ich wyjątkowych umiejętności zostaną zmuszone walczyć o przetrwanie oraz ucieczkę ze świata gry. Jak wypadną wszystkie zmiany dowiemy się przy okazji premiery filmu, którą wyznaczono na 22 grudnia 2017 roku.

Zobacz również: nowe zdjęcia z planu Jumanji

źródło: cinemablend.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Jumanji, reż. Joe Johnston

Dziennikarz

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.
Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - k.warzala@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?