Siedmiu Wspaniałych – Chris Pratt w usuniętej scenie z filmu!

Od premiery Siedmiu Wspaniałych minęły już 3 miesiące. Wraz z publikacją filmu na Blu-ray oraz DVD w materiałach dodatkowych znalazły się usunięte sceny. Jedna z nich została opublikowana w sieci. Sprawdźcie sami poniżej:Zobacz również: Siedmiu wspaniałych – ścieżka dźwiękowa [Recenzja i odsłuch]

Akcja filmu rozgrywa się na Dzikim Zachodzie. Miasto Rose Creek jest pod kontrolą bezlitosnego przemysłowca Bartholomewa Bogue’a (Peter Sarsgaard). Zdesperowani mieszkańcy wynajmują siedmiu wyjętych spod prawa opryszków – rasowych bandytów, łowców nagród i hazardzistów, którzy są znakomitymi rewolwerowcami. Wybrańcami są Sam Chrisolm (Danzel Washington), Josh Farraday (Chris Pratt), Goodnight Robicheaux (Ethan Hawke), Jack Horne (Vincent D’Onofrio), Billy Rocks (Byung-Hun Lee), Vasquez (Manuel garcia-Ruflo) i Red Harvest (Martin Sensmeier). Podczas przygotowywania mieszkańców do brutalnej strzelaniny naszym bohaterom przyjdzie walczyć o coś więcej niż tylko o pieniądze.

Siedmiu Wspaniałych jest remakiem westernu Johna Sturgesa z 1960 roku, który opierał się na filmie Akira Kurosawy – Siedmiu Samurajów z 1954 roku. Wersja Sturgesa opowiadała o grupie rewolwerowców, którzy wspólnymi siłami przeciwstawiają się bandytom siejącym postrach w meksykańskiej wiosce. W filmie wystąpili m.in. Steve McQueen, Charles Bronson, James Coburn, Robert Vaughn i Yul Brynner.

siedmiu wspanialych plakat

Scenariusz do nowej wersji westernu przygotował autor serialu Detektyw – Nic Pizzolatto razem z Richardem Wenkiem (Niezniszczalni 2). Z kolei za kamerą stanął Antoine Fuqua (Dzień Próby). Poza wspomnianymi wcześniej aktorami w filmie zobaczymy również: Haley Bennett, Matta Bomera, Billy’ego Slaughtera i Vinniego Jonesa.

Produkcja miała swoją premierę 23 września 2016 roku.

Źródło: ew.com / Ilustracja wporwadzenia: materiały prasowe

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?