Matthew McConaughey zabrał głos w sprawie 3 sezonu Detektywa

Matthew McConaughey zawitał niedawno w The Rich Eisen Show, aby porozmawiać o piłce nożnej, udziale w animacji Sing oraz chemii jaką czuje do postaci Rustina Rust Cohle’a, którą odgrywał w serialu Detektyw. W skrócie, McConaughey wyraził chęć na udział w kolejnym sezonie Detektywa, jeśli nadarzyła by się na to okazja. Rozmawiał już na ten temat z twórcą serialu z pod szyldu HBO. Prowadzący show, odniósł się również do poprzedniej rozmowy którą odbył z aktorem odnośnie jego potencjalnego powrotu do postaci Cohle’a. Matthew McConaughey miał powiedzieć:

Nieustannie mi wypominają jak mówiłem, że miałem zamiar zagrać w trzecim sezonie, pytając się zarazem kiedy wyjdzie.

Rozmawiałem z twórcą serialu, Nic’iem Pizzolatto, który stwierdził, że robi sobie przerwę od serialu, tak więc w kwestii 3 sezonu nie ma na razie żadnych postępów.

Zobacz również: Detektyw Sezon 1 i 2 – Ciekawostki
Pierwszy sezon Detektywa zdobył uznanie zarówno w środowisku krytyków jak i widzów. Drugi natomiast zderzył się już ze sporą falą krytyki. Pomimo utalentowanej obsady, wielu narzekało na fabułę, oraz brak więzi między widzem, a bohaterami, którym daleko do kreacji McConaugheya i Harrelsona.

https://www.youtube.com/watch?v=PTr996OCuxE

Źródło: comicbook.com, youtube.com/ ilustracje: materiały prasowe

Dziennikarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?