Advertisement

Łotr 1. Gwiezdne Wojny – zobacz wszystkie sceny usunięte z filmu!

Jesteście już po seansie Łotra 1.? Tak? Ochłonęliście? Nie? To dobrze, bo mamy dla Was kolejną intrygującą porcję materiału! A dokładnie to 46 ujęć ze zwiastunów, zapowiedzi i innych materiałów promocyjnych, które nie znalazły się w kinowej wersji przeboju Disneya. Zapraszamy do oglądania!

Zobacz również: Łotr 1. Gwiezdne wojny – świetne otwarcie filmu w polskich kinach

Twórca filmiku, niejaki Vashi Nedomansky, opublikował go za pośrednictwem swojej strony internetowej Vashi Visuals. Materiał trwa nieco ponad dwie minuty i w rzeczywistości mógłby służyć za prawowity trailer. Ponadto zaznaczmy, że autor nie jest pierwszym z brzegu fanboyem, a profesjonalnie zajmuje się obróbką filmów. W jego CV widnieje m.in. Rekinado 2: Drugie ugryzienie, a także stanowisko konsultanta przy Deadpoolu oraz Zaginionej dziewczynie.

Co natomiast z wyciętymi scenami? Podobno w naturze nic nie ginie, zatem wielce prawdopodobne jest, że ujrzymy je jeszcze na wydaniach DVD oraz Blu-ray Łotra 1.  Nie znamy oczywiście oficjalnej zawartości niniejszych nośników, lecz szkoda byłoby, aby praca filmowców poszła na marne …

Źródło: vimeo.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna filmu Łotr 1. Gwiezdne Wojny

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?