Prevenge – zwiastun horroru o ciężarnej morderczyni. Przyszły klasyk?

W związku ze zbliżającą się brytyjską premierą w sieci zadebiutował zwiastun horroru Prevenge, który do tej pory funkcjonował w obiegu festiwalowym. Produkcja zbiera entuzjastyczne opinie za swoje świeże podejście do filmowej materii, a wielu recenzentów zwraca uwagę na unikalną fabułę, która ma wielkie szanse sprawić, aby ta produkcja stała się dziełem kultowym.

Prevenge ma być sprawnym połączeniem slashera, filmu o uciekinierze oraz czarnej komedii. Jednak najbardziej oryginalna i tak wydaje się być fabuła. Ta w końcu przedstawiać ma historię krwawej vendetty ciężarnej wdowy, którą do popełniania zbrodni zachęca znajdujące się jeszcze w matczynym łonie dziecko. Obejrzyjcie sami jak zapowiada się ten film o prenatalnej zemście.

https://www.youtube.com/watch?v=ymAyVqMlCEg

Prevenge to pełnometrażowy debiut reżyserski Alice Lowe (Turyści, Hot Fuzz), która wcieliła się również w główną bohaterkę Ruth. W obsadzie filmu znalazły się również znane z serialu HBO Gra o Tron Kate Dickie i Gemma Whelan.

Film trafi do brytyjskich kin 10 lutego 2017 roku.

Źródło: screenanarchy.com / ilustracja wprowadzenia: fot. Western Edge Pictures

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?