Aaron Taylor-Johnson wystąpi w prequelu Kingsman!

Matthew Vaughn ponownie łączy siły z Aaronem Taylorem-Johnsonem. Niegdysiejsi współpracownicy przy Kick-Ass, innej głośnej adaptacji komiksu, tym razem będą wspólnie budować uniwersum Kingsman.

Tym samym aktor dołącza do ogłoszonych już wcześniej Gemmy Arterton i Toma Hollandera. Pierwsza brytyjska gwiazda zagra Nianię, Hollander zaś wystąpi w potrójnej roli, i to trzech spokrewnionych ze sobą władców: króla Wielkiej Brytanii, cesarza Niemiec i cara Rosji.

kadr z filmu Avengers: Czas Ultrona

Zobacz również: Nancy Drew and the Hidden Staircase – pierwszy oficjalny plakat adaptacji kultowej powieściowej serii!

Akcja Kingsman: The Great Game rozgrywać się będzie na początku XX wieku. Głównym bohaterem ma być niejaki Conrad (w niego wcielić ma się Harris Dickinson), syn księcia Oxfordu o gorącym temperamencie. Gdy młodzieniec stara się dołączyć do działań wojennych, zaczyna się nim interesować tytułowa organizacja. Rzecz jasna, Conrad musi zostać protegowanym pewnego starego wygi.

Źródło: Collider / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Kick-Ass

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?