Adaptacja gry Star Wars: Knights of the Old Republic ze scenarzystką Altered Carbon potwierdzona?!

Kathleen Kennedy przyznała ostatnio, że w drodze jest projekt oparty o Knights of the Old Republic. Teraz wygląda na to, że mamy potwierdzenie, iż chodzi o filmową adaptację.

Gdy prezydent Lucasfilm to mówiła, zdawało się, że cokolwiek jest planowane, znajduje się w bardzo początkowej fazie. Jednak pewne źródła podają, że scenarzystką filmu jest Laeta Kalogridis, odpowiadająca m.in. za Altered Carbon, Terminator: Genisys czy ostatnio Alita: Battle Angel. Sam skrypt ma być już niemal ukończony.

Knights of the Old Republic

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Terminator: Mroczne przeznaczenie – mamy zwiastun i polski plakat filmu!

Umiejscowione 4000 lat przed wydarzeniami z gwiezdnej sagi Knights of the Old Republic  powstało w 2003 i doczekało się jednego, również bardzo cenionego sequela oraz wielu spin-offów w postaci powieści czy komiksów. Powstanie filmowej adaptacji jest z pewnością tym, na co wielu fanów czekało przez całe lata.

Źrodło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?