Advertisement

Aladyn – zobaczcie teledysk promujący film!

Do kin właśnie wchodzi wersja live-action kultowej animacji. Tymczasem udostępniono teledysk, który śpiewa Naomi Scott.

Wideo jest połączeniem ujęć pokazujących aktorkę w studiu ze scenami z produkcji.

Zobacz również: Aladyn – recenzja audiowizualnej uczty dla duszy

W obsadzie Aladyna znajdują się również m.in. następujące gwiazdy: Navid Negahban – Sułtan, Nasim Pedrad – Dalia, Billy Magnussen – Książę Anders, Numan Acar – Hakim oraz Alan Tudyk – głos papugi o imieniu Iago.

Aladyna nakręcił utalentowany i wizjonerski reżyser, Guy Ritchie. Scenariuszem z kolei zajął się John August. Jak nietrudno się domyślić, omawiany film to aktorska wersja wydanej w 1992 roku animacji o tym samym tytule. Kompozytorem filmu został ośmiokrotny zwycięzca Oscara Alan Menken. Zatem ścieżka dźwiękowa omawianego obrazu będzie zawierać nowe nagrania oryginalnych piosenek sporządzonych wówczas przez wspomnianego twórcę oraz nagrodzonych Nagrodą Akademii Filmowej tekściarzy – Howarda Ashmana i Tima Rice’a. Wypada tutaj dodać, że na potrzeby aktorskiej wersji Aladyna Menken wraz z pomocą Benja Paseka oraz Justina Paula skomponuje dwa zupełnie nowe utwory. Brzmi cudownie?

Polska premiera filmu odbędzie się już 24 maja 2019 roku.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia – Disney

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?