Amazonki dostaną nowe stroje w Wonder Woman 1984

Właśnie wyciekły do sieci zakulisowe zdjęcia z planu filmu Wonder Woman 1984, na których możemy zobaczyć nowe stroje Amazonek.

Potwierdzają one, że członkinie ​​zaginionego plemienia z egipskiego miasta Bana-Mighdall pojawią się w nadchodzącej produkcji. Kostiumy postaci z tego plemienia są podobne do zbroi noszonych przez senatorki Themysciry w pierwszej części filmu. Co więcej, już jakiś czas temu Patty Jankis zdradziła, że była pięściarka Ann Wolfe wcieli się w postać Artemis. Bohaterka ta pochodzi właśnie z Bana-Mighdall. Według komiksów jest to szalenie silna wojowniczka, używająca kuszy. Jest również sojuszniczką Amazonek. Po raz pierwszy pojawiła się w komiksie o Wonder Woman w 1994 roku.

Fot. Reddit

Zobacz także: Joaquin Phoenix o Jokerze i inspiracjach podczas tworzenia postaci

Kontynuacja Wonder Woman początkowo miała pojawić się w kinach już w listopadzie tego roku. Niestety premiera filmu została przesunięta dopiero na 5 czerwca 2020 roku. Z pewnością może się to wiązać z faktem rozpoczęcia w lipcu prac nad dokrętkami. Pojawiły się ponadto sugestie, że studio Warner Bros rozpocznie oficjalną kampanię promocyjną filmu jesienią tego roku. Prawdopodobnie w grudniu przed świętami Bożego Narodzenia pojawi się już pierwszy zwiastun, który będzie zapewne wyświetlany przed innym widowiskiem – Gwiezdnymi Wojnami: Skywalker. Odrodzenie.

Przypomnijmy, że Wonder Woman 1984 wyreżyseruje Patty Jenkins, która pełniła tę samą rolę przy pierwszej części. Na razie niewiele wiadomo na temat fabuły, poza tym, że głównym czarnym charakterem będzie Cheetah (Kristen Wiig), a scenariusz obracać się będzie wokół zimnowojennego konfliktu ze Związkiem Radzieckim.

Źródło: comicbook.com/ Reddit/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Pasjonat nowych technologii, gadżeciarz, maniak seriali i fan Marvela oraz Star Wars. Bez słuchawek nigdzie się nie ruszam. Cenię dobre RPG-i i gry akcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?