Amerykanin w marynacie – nowy film komediowy z Sethem Rogenem w podwójnej roli. Premiera w HBO GO 23 sierpnia

Amerykanin w marynacie to nowy film komediowy z Sethem Rogenem w roli robotnika, który po stu latach spędzonych w solance niespodziewanie pojawia się we współczesnym Brooklynie. Premiera filmu odbędzie się w najbliższą niedzielę, 23 sierpnia, w HBO GO.

Herschel Greenbaum (Seth Rogen) jest zmagającym się z losem robotnikiem, który w 1920 roku wyjechał do Ameryki w pogoni za marzeniami o lepszym życiu dla swojej ukochanej rodziny. Pewnego dnia, pracując w fabryce, wpada on do kadzi z piklami, gdzie przebywa doskonale zakonserwowany przez 100 kolejnych lat. Kiedy mężczyzna pojawia się we współczesnym Brooklynie, z przerażeniem stwierdza, że nie postarzał się ani o jeden dzień. Herschel rozpoczyna poszukiwania swojej rodziny, ale dowiaduje się, że jego jedynym żyjącym krewnym jest jego prawnuk, Ben Greenbaum (również Seth Rogen) – programista komputerowy o łagodnym usposobieniu. Herschel nie jest go jednak w stanie zrozumieć.

Zobacz również: Kraina Lovecrafta – co czeka nas w kolejnym odcinku serialu HBO? Nowy zwiastun!

W podwójnej roli głównej w Amerykaninie w marynacie występuje Seth Rogen (Sąsiedzi), a w pozostałych rolach pojawiają się m.in. nominowana do nagrody Emmy Sarah Snook (serial HBO Sukcesja) oraz Molly Evensen (10% Remaining). Produkcja wyreżyserowana została przez Brandona Trosta (serial Future Man), a twórcą scenariusza jest Simon Rich (Saturday Night Live). Film wyprodukowany został dla WarnerMax i zadebiutował w tym miesiącu na platformie HBO MAX.

Premiera filmu Amerykanin w marynacie (An American Pickle ) odbędzie się w HBO GO już w najbliższą niedzielę, 23 sierpnia. Od 4 października film emitowany będzie w Cinemax.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: HBO

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?