Advertisement Advertisement
banner

Amy Seimetz wystąpi w remake’u Cmętarza Zwieżąt

Amy Seimetz dołączy do obsady nowej odsłony  adaptacji horroru Stephena Kinga Cmętarz Zwieżąt. Aktorkę znamy m.in. z takich produkcji jak Obcy: Przymierze czy Stranger Things.

Film trafi do kin 19 kwietnia  2019 i oprócz Amy Seimetz na ekranie w roli Juda Crandalla pojawi się John Lithgow-aktor głównie telewizyjny, w Polsce rozpoznawany jako Dr. Dick Solomon z serialu Trzecia Planeta od Słońca. Data nie wydaje się być przypadkowa, ponieważ weekend premiery wypada w Wielkanoc, a tematyka zmartwychwstania mogła być głównym powodem ustalenia takiego terminu.

Fot. materiały prasowe

Seimetz cały czas doskonali się jako aktorka, ale poza tym próbuje również sił za kamerą. Jest współtwórczynią serii The Girlfriend Experience, dla której napisała i wyreżyserowała kilka odcinków. W adaptacji zagra matkę dziecka, które zginęło tragiczną śmiercią, ale pogrzebane na starym indiańskim cmentarzu powraca w  odrażającej i podłej postaci.

Informacje o powstaniu remake’u krążyły już bardzo długo, jednak po sukcesie To studia zwiększyły ruch we wszystkich adaptacjach na podstawie prozy Kinga. Nie tylko To stało się najbardziej dochodowym horrorem w historii (694 miliony dolarów na całym świecie), ale także sam rok 2017 był pod tym względem niezwykle urodzajny. Filmy takie jak Uciekaj!, Śmierć nadejdzie dziś czy Annabelle: Narodziny zła zarobiły krocie oraz zostały uznane przez krytyków, więc uzasadnione jest, że Paramount Pictures kuje żelazo, póki gorące.

Do reżyserii zaangażowani zostali Kevin Kolsch i Dennis Widmyer, którzy pracowali razem przy Gwiazdy w oczach i Holidays.

Żródło: variety.com

 

Stały współpracownik

Wykorzystuję każdą okazję do czytania książek i oglądania filmów. Szczególnie interesuje mnie kultura brytyjska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?