Advertisement

Andie MacDowell zagra w serialu Cztery wesela i pogrzeb

Andie MacDowell, jedna z głównych bohaterek brytyjskiego klasyka komedii, wystąpi również w serialowej wersji tejże produkcji.

Jak można się było spodziewać, nie wystąpi ona już w tej samej roli. Zagra za to matkę jednej z głównych bohaterek, Ainsley (Rebecca Rittenhouse). W resztę głównych postaci wcielą się Brandon Mychal Smith, John Reynolds oraz znana z Gry o tron i serii Szybcy i wściekli Nathalie Emmanuel. Wystąpią oni kolejno jako Craig, Duffy i Maya.

Andie MacDowell

kadr z filmu Cztery wesela i pogrzeb

Zobacz również: Pachnidło – współczesna wersja powieści Patricka Süskinda. Zobacz zwiastun serialu Netflixa

Cztery wesela i pogrzeb to jedna z popularniejszych brytyjskich komedii romantycznych. Opowiada o Charlesie, w którego wciela się Hugh Grant.Jest on częstym gościem na weselach przyjaciół. Nie zamierza się żenić do czasu, aż poznaje piękną Amerykankę. Produkcja otrzymała dwie nominację do Oscara, w tym tę w głównej kategorii Najlepszy film. Jej problem polegał jednak na tym, że było to rozdania z 1995 roku, co oznacza że na jej drodzę po statuetkę stanęły takie hity jak Forrest Gump, Pulp fiction czy Skazani na Shawshank. Za reżyserię filmu odpowiadał Mike Newell, a jego scenarzystą (również z nominacją oscarową) był Richard Curtis, który później wyreżyserował kilka innych równie ciepło wspominanych komedii, takich jak Czas na miłość czy To właśnie miłość.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Cztery wesela i pogrzeb

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?