Anna Kendrick i Blake Lively w zwiastunie thrillera Zwyczajna przysługa

W sieci zadebiutował nowy zwiastun ciekawie zapowiadającego się thrillera pt. Zwyczajna przysługa. W rolach głównych występują Anna Kendrick oraz Blake Lively. Trailer znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Willem Dafoe poprowadzi psi zaprzęg dla Disneya

Opis dystrybutora: Stephanie jest uroczą, ale dość naiwną i niewinną młodą mamą, dla której szczytem występku i ryzykanctwa jest przejście przez ulicę na czerwonym świetle. Emily zaś to piękna, wyzwolona kobieta sukcesu, która trzyma życie za rogi. Panie poznają się w szkole swoich synów i natychmiast się zaprzyjaźniają. Przyjaciółki muszą się wspierać, więc Stephanie zgadza się pewnego dnia odebrać ze szkoły synka Emily. Byłaby to jedynie zwyczajna przysługa, gdyby nie fakt, że Emily nie pojawia się, by odebrać dziecko. I to przez kilka kolejnych dni. Dobroduszna Stephanie postanawia pomóc przystojnemu mężowi Emily w poszukiwaniach żony. Wkrótce okaże się jak mało wiedziała o swojej najlepszej przyjaciółce…

Oprócz Kendrick i Lively w filmie grają również: Rupert Friend, Andrew Rannells, Linda Cardellini, Jean Smart Eric Johnson.

Reżyserem filmu jest Paul Feig (Ghostbusters. Pogromcy duchów). Scenariusz napisała Jessica Sharzer. Produkcja zadebiutuje w polskich kinach 19 października.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: Lionsgate

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?