Anna Kendrick zagra w thrillerze Unsound od Bharata Nalluriego

Unsound będzie thrillerem kryminalnym, w której główną rolę zagra Anna Kendrick. Wcieli się w policjantkę na tropie zbiegłego więźnia.

Nowy film Bharata Nalluriego, Unsound skupi się na policjantce z Nowej Anglii. To właśnie tę główną rolę odegra Kendrick. Musi ona wytropić lidera gangu, któremu udało się uciec z więzienia. W śledztwie coraz bardziej przeszkadza jej postępująca i nieodwracalna wada słuchu. To nie ona jednak zagraża jej karierze. Wgłębiając się w sprawę ucieczki odkrywa spisek, który może pozbawić ją nie tylko życia zawodowego.

Anna Kendrick, która została zaangażowana do głównej roli to artystka o zróżnicowanym portfolio. Oprócz Zmierzchu i Pitch Perfect, grała także w Bogach Ulicy. Ma więc pewną styczność z kinem policyjnym. Była również nominowana do Oscara za drugoplanową rolę w filmie W chmurach z 2009 roku.

Fot. kadr z filmu Pitch Perfect

Zobacz również: Angelina Jolie chciałaby zagrać w Gwiezdnych Wojnach

Bharat Nalluri, który odpowiada za reżyserię ma na koncie nominacje do nagród Emmy i BAFTA. Seriale, dzięki którym tego dokonał to kolejno Tsunami – po katastrofie i Life on Mars. Oprócz tego indyjski twórca odpowiada za film Tajniacy: Mniejsze zło, w którym wystąpił znany z Gry o Tron Kit Harington. Premiera jego nowego filmu jest na razie nieznana.

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: Michael Stewart

 

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?