Annabelle Comes Home – pierwsze spojrzenie na trzecią część serii!

James Wan has udostępnił za pośrednictwem Instagrama pierwsze zdjęcie z filmu Annabelle Comes Home. Produkcja jest trzecim obrazem z serii wchodzącej w skład uniwersum Obecność. Fotos możecie podziwiać poniżej.

Annabelle Comes Home

Fot.: New Line

Zobacz również: Strefa mroku – zwiastuny dwóch pierwszych epizodów!

Kolejna część ponownie, jak nietrudno zgadnąć, skoncentruje się na tytułowej, złowieszczej lalce, jednakże tym razem, upiorna zabawka będzie już pod kontrolą badaczy paranormalnych zjawisk Eda i Lorraine Warrenów. W omawianym filmie Mckenna Grace odegra Judy Warren, czyli córeczkę wspomnianej pary. Dziewczynka razem ze swoimi nastoletnimi opiekunkami stanie się celem demonicznej lalki po tym, jak badacze umieszczą złowieszczy przedmiot w swoim pokoju nadprzyrodzonych artefaktów. Brzmi intrygująco? W role opiekunek do dziecka wcielą się Madison Iseman i Katie Sarife.

W skład omawianego uniwersum wchodzi mnóstwo filmów. Znajdują się tutaj dwa obrazy wyreżyserowane przez Jamesa Wana, które tak w ogóle dały początek nadmienionej sadze. Są nimi kultowa Obecność i jej równie udana kontynuacja. Kolejnym obrazem jest spin off wspomnianych produkcji pt. Annabelle, który pod wieloma względami był znacznie gorszy. Następnie wydano sequel rzeczonego przed momentem horroru. Jest nim Annabelle: Narodziny zła. Obraz okazał się komercyjnym i artystycznym sukcesem. Niemal dorównał swoim poziomem produkcjom Jamesa Wana. Ostatnio zaś na ekrany trafiła Zakonnica. Niestety pod względem artystycznym film okazał się zupełną klapą, mimo iż zarobił naprawdę dużo pieniędzy. Obecnie w trwają przymiarki do trzeciej odsłony Obecności oraz obrazu traktującego o pewnym stworze z dwójki. Chodzi tutaj o Crooked Man, którego widzowie mogli poznać już na ekranach kin w 2016 roku.

Trzeciej część omawianej serii będzie reżyserskim debiutem Gary’ego Daubermana. Twórca był scenarzystą odpowiedzialnym za fabułę dwóch poprzednich odsłon. Warto tutaj wspomnieć, iż Dauberman napisał również tekst do ogromnego hitu wytwórni New Line, którym okazał się obraz To. Twórca jest także  odpowiedzialny, co nikogo nie powinno dziwić, za scenariusz do kontynuacji wspomnianego widowiska.

Film Annabelle Comes Home zadebiutuje w amerykańskich kinach już 28 czerwca 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – New Line

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?