Advertisement

Aquaman – tytułowy bohater, Amber Heard oraz Nicole Kidman na okładkach Entertainment Weekly!

W związku z promocją grudniowego hitu od DC na okładkach Entertainment Weekly pojawili się jego bohaterowie, w tym grana przez Nicole Kidman królowa Atlanna.

Momoę, Heard oraz Kidman możemy podziwiać na najnowszych okładkach magazynu. James Wan chwali się, że Aquaman będzie czymś, czego jeszcze nie oglądaliśmy do tej pory – i rzeczywiście wygląda to okazale. Podwodny świat Atlantów przy odpowiedniej realizacji może się okazać w podobnym stopniu fascynujący co Wakanda w Czarnej Panterze. Sam superheros należał do najjaśniejszych punktów Ligi sprawiedliwości, nie dziwią więc nadzieje, jakie są pokładane w tym projekcie.

Entertainment Weekly

Fot. Entertainment Weekly

Momoa, Heard i Kidman

Fot. Entertainment Weekly

Dotychczas do mediów nie przeniknęło zbyt wiele szczegółów na temat fabuły filmu. Wiadomo jedynie, że ekranizacja dość znacząco skupi się na przeszłości głównej postaci. Podczas seansu widz zagłębi się aż do chwili, gdy Król Atlantydy odkryje swoje moce oraz niechęć do zaakceptowania statusu władcy.

Film Aquaman reżyseruje James Wan, za scenariusz odpowiada Will Beall. Występują: Jason Momoa jako Arthur Curry, Amber Heard jako Mera, Yahya Abdul-Mateen II jako Czarna Manta, Patrick Wilson jako Orm Marius / Ocean Master, Dolph Lundgren jako Nereus, Temuera Morrison jako Thomas Curry, Nicole Kidman jako Queen Atlanna, Randall Park jako Dr. Stephen Shin i Willem Dafoe jako Nuidis Vulko.

Kinowa premiera Aquamana jest obecnie planowana na 21 grudnia 2018 r.

Źródło: ew.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?