Arnold Schwarzenegger zapowiada zwiastun nowego Terminatora

W ubiegłym tygodniu Tim Miller mówił o pierwszym trailerze najnowszej części Terminatora. Teraz to samo powiedział gwiazdor i ikona serii.

Co więcej, Schwarzenegger poinformował, że zwiastun pojawi się za jakieś 48 godzin.

Zobacz również: Brightburn: Syn ciemności – finałowy zwiastun filmu Jamesa Gunna

Nowa część Terminatora będzie kontynuacją dwóch pierwszych filmów serii nakręconych przez Jamesa Camerona. Nie będzie ona uwzględniać wydarzeń z późniejszych części cyklu. Na ekranie ponownie ujrzymy Arnolda Schwarzeneggera i Lindę Hamilton, a poza tym w obsadzie znajdują się Mackenzie Davis, Gabriel Luna, Natalia Reyes i Diego Boneta. Zobacz również: Gra o tron – to już powoli koniec, czyli zapowiedź ostatniego odcinka 8. sezonu i całego serialu! Cameron i Miller wyznaczyli odpowiedni zespół scenarzystów, którzy mają być odpowiedzialni za kształt nowej trylogii. W jego skład wchodzą: David Goyer (Blade, Mroczne miasto, Batman Nolana), Charles Eglee (Cień Anioła, Dexter), Josh Friedman (Terminator: Kroniki Sary Connor, Wojna światów) oraz Justin Rhodes. Premiera filmu jest zaplanowana na 8 listopada 2019 roku.

Źródło: Twitter/ Ilustracja wprowadzenia: Mat. prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?