Atomic Blonde 2 nie pojawi się w kinach?

Choć twórcy od początku zarzekali się, że bardzo dobrze przyjęty film akcji z Charlize Theron w roli głównej będzie miał sequel, nadal niewiele o tym wiadomo. Sam reżyser nadal zarzeka się, że do tego momentu dojdzie.

A jeśli dojdzie, to być może Atomic Blonde 2 pojawi się na którejś z platform streamingowych. Nie zostało jednak powiedziane, której. Sam David Leitch póki co wie o tych doniesieniach od żony-producentki i z projektem nie jest jeszcze bezpośrednio związany. Póki co mamy więc więcej pytań niż odpowiedzi, ale być może jest to jakiś znak, że sequel w jakimś okresie się pojawi.

Atomic Blonde

Fot. kadr z filmu Atomic Blonde

Zobacz również: Atomic Blonde – recenzja filmu akcji z Charlize Theron

Atomic Blonde oparte jest na komiksie Oni Press spod pióra Antony’ego Johnstona. Ilustracje do wspomnianej powieści graficznej sporządził Sam Hart.

Opis dystrybutora (kino): Berlin, czasy Zimnej Wojny. Brytyjska specjalistka zostaje przerzucona do komunistycznej stolicy Niemiec w celu odnalezienia zabójców swojego partnera i odzyskania listy podwójnych agentów.

W obsadzie Atomic Blonde znajdują się następujące gwiazdy: Charlize Theron – Lorraine Broughton, James McAvoy – David Percival, John Goodman – Agent CIA, Til Schweiger – niesprecyzowana dotąd rola, Eddie Marsan – Spyglass, Sofia Boutella – Sandrine, Toby Jones – Gray, James Faulkner – C, Jóhannes Haukur Jóhannesson – Yuri Bakhtin i Roland Møller – Beckmentov.

Atomic Blonde pojawiła się w polskich kinach 28 lipca 2017 roku.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: Universal Pictures

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?