Avatar – czy znamy tytuły kontynuacji filmu Camerona?

Portal BBC News podał bardzo ciekawą informację. Według portalu dotarli oni do dokumentów, w których podane są tytuły kolejnych (czterech) części Avatara.

BBC podało, że na dokumentach tytuły figurują w parze z frazą Avatar oraz bez niej. Tytuły to kolejno: The Way Of Water, The Seed Bearer, The Tulkun Rider, The Quest of Eywa.

Nawet jeżeli te tytuły są prawdziwe, to do premiery drugiej części hitu Camerona wiele może się w tej sprawie zmienić. Avatar 2 ma trafić do kin w grudniu 2020 roku, natomiast jeżeli druga i trzecia część cyklu nie zarobi satysfakcjonującej studio sumy pieniędzy to czwórka i piątka mogą nie ujrzeć światła dziennego.

Avatar

Fot. Kadr z filmu Avatar

Zobacz również: Detektyw – Mahershala Ali poszukuje zaginionych dzieci w nowym zwiastunie 3. sezonu

Pierwsza część jest najbardziej dochodowym filmem w historii kinematografii z wynikiem 2 788 mln dolarów. Cameron od dziesięciu lat buduje świat oraz mitologię świata przedstawionego w produkcji, oraz udoskonalał technologię potrzebną mu do ukończenia swojego dzieła.

Kontynuacja Avatara jest produkowana przez 20th Century Fox, ale do kin trafi pod egidą Disneya, który jest w trakcie przejmowania zasobów Foxa.

Źródło: BBC News/ Ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu Avatar

Stały współpracownik

Fan kina komiksowego, popkultury ogólnie oraz Realu Madryt.
Nie pogardzę dobrą książką, zwłaszcza jeśli chodzi o literaturę kryminalistyczną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?