Avengers 4-Frank Grillo ujawnia nowe szczegóły!

Nie ma chyba dnia bez plotek o nadchodzącej czwartej części Avengers. Każdego dnia pojawiają się nowe teorie dotyczące losu bohaterów produkcji Marvela. Tym razem Frank Grillo, odtwórca roli Brocka Rumlowa/Crossbonesa dodał swoje trzy grosze w tej sprawie.

Aktor był gościem podcastu UFC Unfiltered i zdradził, że zagra w Avengers 4. Mają być to sceny flashbackowe. Grillo żartobliwie powiedział, że może o tym mówić, ponieważ jest już za stary i nie zagra już nigdy potem w filmach Marvela.

Słowa aktora potwierdzają to, co spekulowano od dawna. Do sieci wcześniej trafiały zdjęcia Chrisa Evansa w starszym kostiumie Kapitana Ameryki.

Frank Grillo

Fot. Variety

Zobacz również: Avengers 4 – wyciek zdjęć modeli LEGO potwierdza teorię Ronina?

Zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach MCU czwarta odsłona sagi Avengers naprowadzi widzów na punkt zwrotny tej epickiej podróży. Nasi ukochani bohaterowie w pełni zrozumieją, jak delikatna jest rzeczywistość i ile będą musieli poświęcić, by ją utrzymać.

Za Avengers 4 odpowiada ta sama ekipa, co za Avengers: Wojna bez granic, czyli reżyserzy Joe i Anthony Russo oraz scenarzyści Christopher Markus i Stephen McFeely. Data polskiej premiery opartej na komiksach Marvela superprodukcji jest zapowiedziana na 25 kwietnia 2019 roku.

Źródło: The Hollywood Reporter/ Ilustracja wprowadzenia: Mat. prasowe

Stały współpracownik

Fan kina komiksowego, popkultury ogólnie oraz Realu Madryt.
Nie pogardzę dobrą książką, zwłaszcza jeśli chodzi o literaturę kryminalistyczną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?