Advertisement
Advertisementpixel

Avengers 4 – Korg pojawi się w filmie?

Grany przez Taikę Waititiego sympatyczny skalny stwór podbił serca fanów w Thor: Ragnarok. W Wojnie bez granic co prawda nie widzieliśmy go wśród podbitej przez Thanosa załogi, jednak zapowiada się na to, że Korg może powrócić w czwartej części Avengers.

Sam Kevin Feige przyznał, że to Korg nie zakończył jeszcze swojej historii:

Mamy plany wobec Korga i Mieka. Gdzie i kiedy, o tym się dopiero przekonamy jednak podzielamy opinię widzów i również chcemy zobaczyć ich więcej.

Poniżej możemy też zobaczyć zdjęcie obsady, która robiła dokrętki do Avengers 4. Wśród nich znajduje się również sam Waititi.

View post on imgur.com

Zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach MCU czwarta odsłona sagi Avengers naprowadzi widzów na punkt zwrotny tej epickiej podróży. Nasi ukochani bohaterowie w pełni zrozumieją, jak delikatna jest rzeczywistość i ile będą musieli poświęcić, by ją utrzymać.

Za Avengers 4 odpowiada ta sama ekipa, co za Avengers: Wojna bez granic, czyli reżyserzy Joe i Anthony Russo oraz scenarzyści Christopher Markus i Stephen McFeely. Data polskiej premiery opartej na komiksach Marvela superprodukcji jest zapowiedziana na 25 kwietnia 2019 roku.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Thor: Ragnarok

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Marcin pisze:

Fajnie gdyby zrobił entrance z Walkirią i Miekiem jako wsparcie dla Avengers.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?