Avengers: Czas Ultrona – główny antagonista na alternatywnym szkicu

Co jakiś czas w przypadku kolejnych filmów MCU twórcy prezentują niewykorzystane w finalnej wersji materiały.

Teraz artysta koncepcyjny Phil Saunders przedstawił projekt Ultrona – tytułowego złoczyńcy z drugiej odsłony Avengers – który był nieco bardziej przyziemny od ostatecznej wersji. Optować za nim miał Joss Whedon, jednak Kevin Feige zablokował ten pomysł.

Zobacz również: Czarna Wdowa z kolejnym przesunięciem premiery? Co w duszy gra tylko na Disney Plus?

Opis filmu Avengers: Czas Ultrona: Kiedy Tony Stark próbuje wskrzesić dawno zapomniany program utrzymania światowego pokoju, sytuacja niespodziewanie się komplikuje. Na scenę wkracza mroczny Ultron ze zbrodniczym planem zniszczenia całej planety. Los milionów niewinnych istnień spocznie w rękach najpotężniejszych bohaterów Ziemi z drużyny Mścicieli. Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Czarna Wdowa i Hawkeye zostaną wystawieni na największą próbę pełną niełatwych sojuszy i niespodziewanych zwrotów akcji.

Źródło: comicbookmovie.com / Autor ilustracji wprowadzenia: Marvel

samsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?