Advertisement
Advertisementpixel

Avengers: Koniec gry – aktorzy opowiadają o filmie

Pojawiło się nowe  zakulisowe wideo, w którym główny odtwórcy produkcji braci Russo mówią o reperkusjach związanych z finałowymi wydarzeniami poprzedniej części Avengers.

Zobacz również: Avengers: Koniec gry – plakaty bohaterów!

W zeszłorocznym Avengers: Wojna bez granic tytułowa grupa superbohaterów stawiła czoła Thanosowi, w celu udaremnienia jego planu polegającego na wymazaniu połowy populacji wszechświata za pomocą kamieni nieskończoności. Niestety, pomimo starań herosów, złoczyńca zebrał wszystkie artefakty i co za tym idzie, spełnił swoje niszczycielskie marzenie. Przerzedzona ekipa Mścicieli  postanawia raz jeszcze zmierzyć się z potężnym Thanosem, a wynik tego pojedynku stanowić będzie podsumowanie wszystkich, wydanych do tej pory filmów (jest ich aż 22) wytwórni Marvel Studios.

Aktualna obsada widowiska składa się z następujących gwiazd: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Jeremy Renner, Don Cheadle, Sean Gunn, Paul Rudd, Brie Larson, Karen Gillan, Katherine Langford i Josh Brolin.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia i plakaty – Marvel Studios; Disney

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?