Avengers: Koniec Gry – Marvel poprawia plakat po interwencji fanów

Marvel opublikował wczoraj oficjalny zwiastun oraz plakat megaprodukcji Avengers: Koniec Gry. Okazało się, że ten drugi musiał zostać poprawiony.

Na plakacie czwartej części Avengers pojawiło się trzynaście postaci, lecz jak zauważyli fani, z imienia i nazwiska wymieniono na nim jedynie dwunastu aktorów. Miłośnikom Marvela nie spodobało się pominięcie Danai Guriry i postanowili upomnieć się w mediach społecznościowych o Dora Milaje z Czarnej Pantery. Na reakcję Marvel Studios nie trzeba było jednak długo czekać, a aktorka została umieszczona obok pozostałych osób wymienionych u góry plakatu.

avengers: koniec gry plakat marvel

fot. Twitter/MarvelStudios

I w swojej ostatecznej formie plakat wygląda następująco:

Avengers: Koniec Gry plakat

fot. Marvel Studios

Avengers: Koniec Gry (oryg. Avengers: Endgame) to zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach MCU. W czwartej odsłonie sagi Avengers superbohaterowie Marvela będą borykać się z konsekwencjami czynu Thanosa z finału Wojny bez granic oraz szukać sposobu, by za wszelką cenę i bez względu na konsekwencję przywrócić porządek we wszechświecie.

Zobacz również: Gwyneth Paltrow ogłasza odejście z MCU po Avengers: Koniec gry

Za Avengers 4 odpowiada ta sama ekipa, co za Avengers: Wojna bez granic, czyli reżyserzy Joe i Anthony Russo oraz scenarzyści Christopher Markus i Stephen McFeely. Gwiazdami megaprodukcji są m.in. Robert Downey Jr., Chris Evans, Scarlett Johansson, Brie Larson, Chris Hemsworth, Josh Brolin, Jeremy Renner, Paul Rudd, Mark Ruffalo, Danai Gurira, Karen Gillan i Don Cheadle.

Premiera 25 kwietnia 2019 roku.

Źródło: abc.net.au / ilustracja wprowadzenia: Marvel Studios

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?