Advertisement

Avengers: Koniec gry – narodziny grubego Thora! Zakulisowe wideo

W ciągu pięciu lat przerwy w bronieniu planety przegrani Mściciele różnie przyjmowali swoją porażkę. Oczywiście wiadomo, czyja przemiana zrobiła najwięcej szumu.

Na poniższym materiale możecie zobaczyć, jak Thor w Avengers: Koniec gry – a właściwie grający go Chris Hemsworth – przeistoczył się w swoją otyłą wersję.

Bro Thor Avengers: Endgame

Witness the creation of "Bro Thor" in this Avengers: Endgame bonus feature.

Opublikowany przez IGN Środa, 31 lipca 2019

Zobacz również: Avengers: Koniec gry – bracia Russo tłumaczą brak pewnego pogrzebu

Avengers: Koniec Gry to zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach MCU oraz czwarta odsłona cross-overowej sagi. W zeszłorocznym Avengers: Wojna bez granic tytułowa grupa superbohaterów stawiła czoła Thanosowi. Herosi mieli na celu udaremnienie planu złoczyńcy polegającego na wymazaniu połowy populacji wszechświata za pomocą kamieni nieskończoności. Niestety, pomimo starań herosów, złoczyńca zebrał wszystkie artefakty i co za tym idzie, spełnił swoje marzenie o perfekcyjnej równowadze w kosmosie. Przerzedzona ekipa Mścicieli  postanawia raz jeszcze zmierzyć się z potężnym Thanosem.

Obsada widowiska składa się z następujących gwiazd: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Jeremy Renner, Don Cheadle, Bradley Cooper, Danai Gurira, Paul Rudd, Brie Larson, Karen Gillan i Josh Brolin. Za reżyserię odpowiadają Joe i Anthony Russo, a scenariusz przygotowali Christopher Markus i Stephen McFeely.

Premiera superprodukcji nastąpiła 25 kwietnia.

Źródło: Facebook IGN / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Avengers: Koniec gry

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?