Avengers: Koniec gry – nowe teorie fanów. Czy ostatni zwiastun zwodzi widzów?

Jak z pewnością pamiętają ci, którzy śledzą dokładnie materiały promujące filmy Marvela, już raz twórcy nas „oszukali”, kiedy w jednym z trailerów u boku innych superherosów i wojowników Wakandy pojawił się Hulk. Pojawiły się sugestie, że historia może się powtórzyć.

Chodzi o końcówkę ostatniego zwiastuna, gdzie mogliśmy zobaczyć Tony’ego Starka i Nebulę na Ziemi. Przede wszystkim dlatego, że taka informacja stanowiłaby wielki spoiler.

Zwrócono również uwagę na scenę z Hawkeye’em i Czarną Wdową, zauważając, że miejsce, w którym się znajdują, mocno przypomina statek Strażników Galaktyki – a na nim przecież znajdował się Stark w trailerze. Może to oznaczać, że Iron Man jednak faktycznie dotarł na Ziemię.

The Benatar? from marvelstudios

Avengers: Koniec Gry (oryg. Avengers: Endgame) to zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach MCU. W czwartej odsłonie sagi Avengers superbohaterowie Marvela będą borykać się z konsekwencjami czynu Thanosa z finału Wojny bez granic oraz szukać sposobu, by za wszelką cenę i bez względu na konsekwencję przywrócić porządek we wszechświecie.

Zobacz również: Ankieta: Kto z pierwszego składu Avengers nie dożyje Końca Gry?

Za Avengers 4 odpowiada ta sama ekipa, co za Avengers: Wojna bez granic, czyli reżyserzy Joe i Anthony Russo oraz scenarzyści Christopher Markus i Stephen McFeely. Gwiazdami megaprodukcji są m.in. Robert Downey Jr., Chris Evans, Scarlett Johansson, Brie Larson, Chris Hemsworth, Josh Brolin, Jeremy Renner, Paul Rudd, Mark Ruffalo, Danai Gurira, Karen Gillan i Don Cheadle.

Premiera 25 kwietnia 2019 roku.

Źródło: comicbook.com / ilustracja wprowadzenia: Marvel Studios

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?