Avengers: Koniec Gry – oficjalny zwiastun z polskim dubbingiem

Avengers: Koniec Gry zapowiedziano dzisiaj kolejnym zwiastunem. Obejrzeć go można również w wersji z polskim dubbingiem, gdyż w rodzimych kinach będzie dostępny również i w takiej wersji.

Avengers: Koniec Gry (oryg. Avengers: Endgame) to zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach MCU. W czwartej odsłonie sagi Avengers superbohaterowie Marvela będą borykać się z konsekwencjami czynu Thanosa z finału Wojny bez granic oraz będą szukać sposobu, by za wszelką cenę i bez względu na konsekwencję przywrócić porządek we wszechświecie.

Zobacz również: Kurier – recenzja nowego filmu Władysława Pasikowskiego!

Zobacz również: Kim jest Kapitan Marvel? Historia superbohatera #52

Za Avengers 4 odpowiada ta sama ekipa, co za Avengers: Wojna bez granic, czyli reżyserzy Joe i Anthony Russo oraz scenarzyści Christopher Markus i Stephen McFeely. Gwiazdami megaprodukcji są m.in. Robert Downey Jr., Chris Evans, Scarlett Johansson, Brie Larson, Chris Hemsworth, Josh Brolin, Jeremy Renner, Paul Rudd, Mark Ruffalo, Karen Gillan i Don Cheadle.

Premiera 25 kwietnia 2019 roku.

Źródło: Youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna Avengers: Koniec Gry

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?