Avengers: Koniec gry – określono przybliżony czas trwania filmu!

Avengers: Wojna bez granic trwała całkiem długo, jak na aktualne standardy w kinach – mało która produkcja decyduje się na ponad dwuipółgodzinny metraż. Jednak następna część ma być jeszcze dłuższa.

Koniec gry miał już podobno pierwsze pokazy testowe. Miały one wypaść na tyle pozytywnie, że póki co nie obniżono czasu trwania aktualnej wersji – czyli 3 godzin. Choć aż do premiery film może być nieco skrócony dla kinowej wersji, według braci Russo i tak ma on trwać nieco dłużej od Wojny bez granic.

Avengers

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Szef Disneya zapowiada, że Deadpool 3 będzie miał kategorię R

Zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach MCU Avengers: Koniec gry naprowadzi widzów na punkt zwrotny tej epickiej podróży. Nasi ukochani bohaterowie w pełni zrozumieją, jak delikatna jest rzeczywistość i ile będą musieli poświęcić, by ją utrzymać. Za film odpowiada ta sama ekipa, co za Avengers: Wojna bez granic. Mowa tu o reżyserach Joe i Anthony’m Russo oraz scenarzystach Christopherze Markusie i Stephenie McFeely’u.

Avengers: Koniec gry trafi do kin w kwietniu!

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?