Avengers: Koniec gry – Thanos w pełnym rynsztunku na nowej okładce EMPIRE!

Pojawiły się nowe okładki magazynu EMPIRE, na których możemy zobaczyć Thanosa w kompletnej zbroi!

Zobacz również: Avengers: Koniec gry – nowe teorie fanów. Czy ostatni zwiastun zwodzi widzów?

Nowy numer magazynu Empire pojawi się w sklepach w 2. wersjach. Czytelnicy będą mogli wybrać okładkę z Thanosem bądź Mścicielami. Warto dodać, że w magazynie znajdzie się dodatkowa zawartość dotycząca Avengers: Koniec gry, a co za tym idzie kolejna porcja zdjęć z filmu. Damy Wam znać kiedy ujrzą one światło dzienne!

Avengers: Koniec Gry (oryg. Avengers: Endgame) to zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach MCU. W czwartej odsłonie sagi Avengers superbohaterowie Marvela będą borykać się z konsekwencjami czynu Thanosa z finału Wojny bez granic oraz szukać sposobu, by za wszelką cenę i bez względu na konsekwencję przywrócić porządek we wszechświecie.

Za Avengers 4 odpowiada ta sama ekipa, co za Avengers: Wojna bez granic, czyli reżyserzy Joe i Anthony Russo oraz scenarzyści Christopher Markus i Stephen McFeely. Gwiazdami megaprodukcji są m.in. Robert Downey Jr., Chris Evans, Scarlett Johansson, Brie Larson, Chris Hemsworth, Josh Brolin, Jeremy Renner, Paul Rudd, Mark Ruffalo, Danai Gurira, Karen Gillan i Don Cheadle.

Premiera 25 kwietnia 2019 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?