Avengers: Koniec gry – zaprezentowano zwiastun wersji na Blu-ray! | SDCC 2019

Już wkrótce pościg najbardziej dochodowego filmu Marvela w historii za Avatarem dobiegnie końca. Z tej okazji dzięki San Diego Comic Con możemy obejrzeć specjalny materiał.

I tym razem nie chodzi bynajmniej o kolejne wycinki scen z filmu Avengers: Koniec gry, a o to, co zostało niewykorzystane w kinowej wersji lub po prostu zakulisowe fragmenty. Tak czy inaczej, widać, że bracia Russo i spółka szykują coś naprawdę specjalnego dla wyczekujących fanów.

Zobacz również: Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie – nowe informacje o Sith Troopers! | SDCC 2019

Avengers: Koniec Gry to zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach MCU oraz czwarta odsłona cross-overowej sagi Avengers. W zeszłorocznym Avengers: Wojna bez granic tytułowa grupa superbohaterów stawiła czoła Thanosowi. Herosi mieli na celu udaremnienie planu złoczyńcy polegającego na wymazaniu połowy populacji wszechświata za pomocą kamieni nieskończoności. Niestety, pomimo starań herosów, złoczyńca zebrał wszystkie artefakty i co za tym idzie, spełnił swoje marzenie o perfekcyjnej równowadze w kosmosie. Przerzedzona ekipa Mścicieli  postanawia raz jeszcze zmierzyć się z potężnym Thanosem.

Obsada widowiska składa się z następujących gwiazd: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Jeremy Renner, Don Cheadle, Bradley Cooper, Danai Gurira, Paul Rudd, Brie Larson, Karen Gillan i Josh Brolin. Za reżyserię odpowiadają Joe i Anthony Russo, a scenariusz przygotowali Christopher Markus i Stephen McFeely. .

Premiera superprodukcji nastąpiła 25 kwietnia. Od tego czasu zarobili w kinach ponad 2 miliardy i 782 miliony dolarów, więc do Avatara zostało im zaledwie niespełna 6 milionów.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: Marvel Studios

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?