Avengers – rysownik odtworzył przemianę Bannera w Hulka! Ponad 1000 stron!

Pierwszy film o Mścicielach ma już 8 lat, ale niektórych inspiruje do dziś.

Pewien artysta internetowy na swoim kanale dP Art Drawing zamieścił wideo streszczające swoją pracę nad obrazkami, które przedstawiają jedną z najbardziej widowiskowych scen z Avengers Jossa Whedona: przemianę Bruce’a Bannera w słynnego zielonego stwora w momencie, gdy nadlatywał groźny wróg. Cała praca zajęła mu 62 dni i 1093 rysunki. Efekt poniżej.

Zobacz również: Wyjątkowy steelbook dodawany do zamówień przedpremierowych Marvel’s Avengers

Opis filmu: Nick Fury jest szefem międzynarodowej agencji S.H.I.E.L.D., która czuwa nad światowym bezpieczeństwem. W obliczu globalnego zagrożenia staje przed zadaniem stworzenia drużyny, która podoła najbardziej nieprawdopodobnym wyzwaniom. Do swojego zespołu rekrutuje ludzi z niezwykłymi zdolnościami. Znajdą się w nim słynne postaci z uniwersum Marvela – Iron Man, Hulk, Thor, Kapitan Ameryka, Sokole Oko i Czarna Wdowa. Porozumienie w drużynie złożonej z takich indywidualności nie będzie łatwe do osiągnięcia. Fury wie jednak, że tylko działając wspólnie mogą ocalić świat przed zniszczeniem.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

PB pisze:

Muszę powiedzieć, że praca syzyfowa. Ale skoro się podjął to wielki szacunek za ukończenie. Sam film oczywiście już kultowy a sama scena mistrzostwo

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?