Avengers: Wojna bez granic – Idris Elba wypowiada się na temat powrotu Heimdalla!

W jednym z wywiadów, odtwórca roli Heimdalla Idris Elba wypowiedział się na temat powrotu jego postaci po wydarzeniach, jakie miały miejsce w Avengers: Wojna bez granic.

Aktor wcielający się w Heimdalla był jednak dość zachowawczy, jeśli chodzi o kwestię jego powrotu w kolejnych filmach należących do Kinowego Uniwersum Marvela:

Nie mam pojęcia. To produkcja o superbohaterach i broniach, kto wie. Wspaniale było móc być częścią rodziny Marvela. Z pewnością zdecydowali się na usunięcie tylu postaci, by historia mogła podążać naturalnym biegiem. Uwielbiałem go (Heimdalla – przyp. autora) grać. Był moim ulubieńcem.

Warto przypomnieć, że w Avengers: Wojna bez granic, Heimdall był jednym z pierwszych bohaterów zabitych przez Thanosa. Nim jednak zginął, zdołał wysłać Hulka na Ziemi, by mógł on ostrzec Avengersów przed nadejściem groźnego Tytana. Złończycę rozwścieczyło zachowanie Heimdalla i zakończył jego żywot przebijając mu serce włócznią.

Zobacz również: Red Skull pojawi się w kolejnych Avengersach?

Avengers: Wojna bez granic w obsadzie znaleźli się: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Anthony Mackie, Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Chadwick Boseman, Sebastian Stan, Don Cheadle, Chris Pratt, Dave Bautista, Zoe Saldana, Pom Klementieff, Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Sean Gunn, Tom Holland i Josh Brolin.

Avengers: Wojna bez granic wyreżyserowali Anthony i Joe Russo, a scenariusz stworzyli Christopher Markus i Stephen McFeely. Film w kinach zadebiutował 25 kwietnia.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Marvel Studios

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheekibreeki pisze:

Usuń to na Boga. Clickbaitowy tytuł, parę śmieciowych zdań, przeklejenie wywiadu i informacje o tym kto grał w filmie. Zastanów się nad sobą, jeżeli chcesz nadal podpisywać te wypociny „dziennikarz”. Jakieś rozwinięcie, dywagacje, znaliza concept-artów które wyciekły, coś cokolwiek od siebie.

Fuqs pisze:

Popraw błędy.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?