Avengers: Wojna bez granic – możemy jeszcze zobaczyć dodatkowe pół godziny historii Thanosa!

Szalony Tytan i jego wątek to bez wątpienia jedna z największych – jeżeli nie największa – z zalet, jakimi może poszczycić się Wojna bez granic. Z pewnością zatem wielu widzów ucieszy się, że jest wielce prawdopodobne, iż w nieokreślonej przyszłości zobaczymy dobre kilkadziesiąt minut jego genezy.

Jim Starlin, czyli twórca komiksowego Thanosa, zdradził na Comic-Conie w Las Vegas, że kinowa wersja Avengers: Wojna bez granic została ostatecznie uszczuplona o dobre 30 minut. Miały one zawierać sceny, które umotywowały złoczyńcę do swoich dążeń, jak i jego relacji z Gamorą. Być może gdy nadejdzie czas na wypuszczenie filmu na DVD i Blu-rayu, wyjdzie również wersja reżyserska, która pokaże nam rzeczone sceny.

Kadr z filmu Avengers: Wojna bez granic

Kadr z filmu Avengers: Wojna bez granic

Zobacz również: Ant-Man i Osa – są pierwsze prognozy wyników finansowych w weekend otwarcia

Avengers: Wojna bez granic w obsadzie znaleźli się: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Anthony Mackie, Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Chadwick Boseman, Sebastian Stan, Don Cheadle, Chris Pratt, Dave Bautista, Zoe Saldana, Pom Klementieff, Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Sean Gunn, Tom Holland i Josh Brolin.

Avengers: Wojna bez granic wyreżyserowali Anthony i Joe Russo, a scenariusz stworzyli Christopher Markus i Stephen McFeely. Film w kinach zadebiutował 25 kwietnia.

Źródło: cbr.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?