AdvertisementAvengers: Wojna bez granic – oto, jak mogła wyglądać Rękawica Nieskończoności

Już za kilka miesięcy w kinach pojawi się Avengers: Endgame. Póki co pojawiły się alternatywne szkice przedstawiające Rękawicę Nieskończoności, którą dzierżył Thanos w Wojnie bez granic.

Zobacz również: Masters of the Universe otrzymają nową wersję scenariusza?

W obsadzie znaleźli się: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Anthony Mackie, Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Chadwick Boseman, Sebastian Stan, Don Cheadle, Chris Pratt, Dave Bautista, Zoe Saldana, Pom Klementieff, Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Sean Gunn, Tom Holland i Josh Brolin.

Film wyreżyserowali Anthony i Joe Russo, a scenariusz stworzyli Christopher Markus i Stephen McFeely. Film w kinach zadebiutował 25 kwietnia.

Źródło: screenrant.com | Ilustracja główna: kadr z filmu Avengers: Wojna bez granic

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Cisek pisze:

Przecież to jest stara informacja. Ten szkic znajduje się w książce ” Marvel’s Avengers: Infinity War – The Art of the Movie” która ukazała się w zeszłym roku w USA.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?