Avengers: Wojna bez granic – Spider-Man i Doktor Strange w usuniętej scenie!

Pojawiło się nowe wideo prezentujące scenę, która ostatecznie nie została użyta w filmie braci Russo z 2018 roku.

Chodzi o moment, kiedy Peter Parker wespół z Doktorem Strangem oraz Mantis starali się zebrać do kupy sporą część zespołu po laniu, jakie otrzymali od Thanosa w jednym z najdramatyczniejszej scen Wojny bez granic. Możemy więc zobaczyć, co się działo mniej więcej w trakcie pojedynku Iron Mana z Szalonym Tytanem.

Zobacz również: W Avengers: Wojna bez granic Steve Rogers miał być z Sharon Carter

W obsadzie Wojny bez granic znaleźli się: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Anthony Mackie, Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Chadwick Boseman, Sebastian Stan, Don Cheadle, Chris Pratt, Dave Bautista, Zoe Saldana, Pom Klementieff, Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Sean Gunn, Tom Holland i Josh Brolin.

Film wyreżyserowali Anthony i Joe Russo, a scenariusz stworzyli Christopher Markus i Stephen McFeely. Film w kinach zadebiutował 25 kwietnia ubiegłego roku.

Źródło: comicbookmovie.com | Ilustracja główna: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?