Avengers: Wojna bez granic – ujawniono okładkę albumu z grafikami z filmu!

Album z grafikami koncepcyjnymi z hitowej produkcji braci Russo miał pojawić się krótki czas po samej produkcji, jednak z niewiadomych powodów do tego nie doszło. Ostatecznie pojawi się on niedługo, a na dowód tego pojawiła się jego okładka. Przedstawia ona starcie Thanosa z Avengers.

Zobacz również: Król Lew – zdjęcie ekipy pracującej nad wersją live-action klasycznej animacji

W obsadzie znaleźli się: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Anthony Mackie, Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Chadwick Boseman, Sebastian Stan, Don Cheadle, Chris Pratt, Dave Bautista, Zoe Saldana, Pom Klementieff, Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Sean Gunn, Tom Holland i Josh Brolin.

Film wyreżyserowali Anthony i Joe Russo, a scenariusz stworzyli Christopher Markus i Stephen McFeely. Film w kinach zadebiutował 25 kwietnia.

Źródło: comicbookmovie.com | Ilustracja główna: kadr z filmu Avengers: Wojna bez granic

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?