AdvertisementBabylon – Damien Chazelle i Emma Stone ponownie będą współpracować?

Ta dwójka już nieźle namieszała w Hollywood. La La Land odniósł niesamowity sukces zarówno wśród krytyków, jak i widzów. Teraz możliwe, że reżyser i jedna z głównych postaci tamtej produkcji ponownie połączą siły.

Chodzi o Babylon, projekt, o którym wiadomo póki co niewiele, poza tym, że odbywać ma się w latach 20. ubiegłego stulecia, a postacie fikcyjne mają się przeplatać z historycznymi. Jak podaje portal Variety, Emma Stone jest we wczesnej fazie rozmów o angażu.

Babylon

kadr z filmu Faworyta

Zobacz również: Austin Butler jako Elvis Presley! Oto szczegóły nadchodzącej biografii Króla Rock’n’Rolla!

Prawa do filmu zdobędzie Lionsgate lub konkurujące o nie Paramount Pictures, które przez wzgląd na większy budżet ma nieco większe szanse na przejęcie. Chazelle ma szykować najważniejsze dzieło w swojej dotychczasowej karierze, stara się więc uważnie dobierać do Babylon kolejnych odtwórców.

Źródło: Variety / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu La La Land

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?