Advertisement

Batman Ninja będzie miał mangową adaptację!

To niestandardowe anime można oglądać na świecie dopiero od kilku dni, a już posiada niemałe zainteresowanie. Mroczny Rycerz w stylu ninja niedługo ma zostać przeniesiony w jeszcze inne rejony.

Jak dowiedzieliśmy się z oficjalnej strony magazynu Shogakukan’s Monthly Hero, w czerwcu zostanie tam opublikowana pierwsza porcja mangowej wersji Batman Ninja. Autorem został Masato Hisa.

zdjęcie z anime Batman Ninja

Fot. Materiały prasowe

Film reżyseruje producent JoJo’s Bizzare Adventure Junpei Mizusaki, designem postaci zajmuje się z kolei Takashi Okazaki, którego pracę możemy podziwiać przede wszystkim w Afro SamuraiSama fabuła skupia się na przeniesieniu przez Goryla Grodda Batmana oraz jego największych sojuszników i wrogów do Kraju Kwitnącej Wiśni za pomocą maszyny czasu. Obrońca Gotham musi znaleźć sposób na to, by zatrzymać katastrofalną w skutkach możliwość stworzenia alternatywnej historii, w której to Joker i spółka dyktują warunki.

Źródło: animemojo.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?