Advertisement

Wiemy czy Batman pojawi się w nowym Legionie Samobójców

W pierwszej części Legionu Samobójców przez film przewijał się Batman. Teraz Jamess Gunn rozwiał wątpliwości czy znany superbohater pojawi się również w sequelu.

Reżyser, którego większość widzów poznało dzięki Strażnikom Galaktyki, zajmuje się aktualnie nowym filmem dla DC. Produkcja rozpocznie się jeszcze w tym roku, a premiera przewidziana jest na lato 2021 roku. Wobec odległej daty emisji w kinach brakuje jakichkolwiek informacji na temat filmu. Nie wiadomo na czym będzie polegał główny wątek fabularny ani jakie postacie obejmie tytułowy zespół. Dzięki fanom, którzy ciągle zamęczali Gunna pytaniami dowiedzieliśmy się jednak jednego. Batman nie pojawi się w drugiej części Legionu Samobójców.

Zobacz również: Poznaliśmy kandydata do roli Pingwina?

Wszystkich fanów, którzy oczekują Mrocznego Rycerza Gunn odsyła do… Batmana, który pojawi się w kinach również w 2021 roku. Legion samobójców ma się z kolei skupić na grupce antybohaterów i tylko na nich. Jak reżyserowi wyjdzie pokierowanie zespołem wyrzutków dowiemy się już 6 sierpnia 2021 roku.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Batman v Superman

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?