Battle Star Wars – zwiastun mockbustera Gwiezdnych wojen od wytwórni Asylum

The Asylum, wytwórnia znana z produkcji mockbusterów, niskobudżetowych filmów żerujących na popularności danej produkcji, tym razem wzięła na swój cel markę Gwiezdnych wojen (Star Wars). W sieci obejrzeć można już zwiastun ich najnowszgo obrazu science-fiction Battle Star Wars.

Jak można przeczytać w oficjalnym opisie, film przedstawi historię córki przywódcy złowrogiej Koalicji, która buntuje się przeciw ojcu i dołącza do Rebeliantów, by walczyć o ocalenie zagrożonej planety. W samym zwiastunie zaś widzimy, że tytuł mockbustera nie kłamie i w Battle Star Wars zobaczymy sporo kosmicznych bitew, statki niszczące planety, różnorodną laserową broń, garstkę rebeliantów i złowrogie imperium.

W głównych rolach pojawią się: Justin Berti, Benedikt Sebastian, Luke Fattorusso i Aimee Stolte. Reżyserem projektu jest James Thomas (Megalodon), a scenariusz przygotował  Jeremy M. Inman (Sinister Squad, Avengers Grimm).

Film zadebiutuje 28 stycznia i trafi bezpośrednio do amerykańskich serwisów streamingowych.

mockbuster star wars

fot. materiały prasowe The Asylum

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?