Advertisement

Ben Affleck i reżyser Księgowego mogą ponownie spotkać się na planie

Gavin O’Connor i Ben Affleck już raz weszli w ścisłą współpracę. Efektem tego był Księgowy, który uzyskał zaskakująco dobre wyniki w box office. Obaj od pewnego czasu starają się powrócić z sequelem historii o matematyku o dość specyficznych i wszechstronnych zdolnościach. Ale ich współpraca nie musi się skończyć na tym.

Affleck i O’Connor prowadzą aktualnie rozmowy z wytwórnią Warner Bros. na temat udziału w The Has-Been, projekcie autorstwa Brada Inglesby, twórcy Zrodzonego w ogniu. Warner Bros. planuje jak najszybciej ruszyć z produkcją w przypadku udanych negocjacji.

The Has-Been byłby prawdziwym zwrotem w karierze Afflecka, jakże odmiennym od ról w filmach akcji czy superhero. Historia skupia się na wypalonym graczu koszykówki, którego życie zostało zrujnowane przez nałogi. Mężczyzna stara się w życiu zrehabilitować poprzez zostanie trenerem w multietnicznej szkole średniej.

Ben Affleck w filmie Księgowy

Kadr z filmu Księgowy

Zobacz również: Wrestlerki powracają! Główny zwiastun 2. sezonu Glow

Trzeba przyznać, że dawno nie widzieliśmy tego aktora w tak odmiennej roli jak ta (nie licząc może Zaginionej dziewczyny). I choć ostatnimi czasy bez wątpienia wszedł na wyższy poziom, jeżeli chodzi o poziom gry, nadal może być to dla niego sporym wyzwaniem.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?