Benedict Cumberbatch zagra Króla Artura?

Benedict Cumberbatch (Doktor Strange), Tiffany Haddish (Keanu) i Peter Dinklage (Gra o tron) szykowani są do głównych ról w kinowej wersji broadwayowskiego przeboju, musicalu Spamalot.

Eric Idle, członek Monty Pythona będzie producentem i autorem scenariusza do filmu. Całość nakręci Casey Nicholaw, jeden z najlepszych obecnie reżyserów i choreografów na Broadwayu. Spamalot  to musical inspirowany filmem Monty Python i Święty Graal, który był komediową wariacją na temat legend arturiańskich. Idle nie będzie bezpośrednio przenosił scenicznej wersji na ekran kinowy. Jego Spamalot  ma być „filmowym musicalem inspirowanym broadwayowskim musicalem, który inspirowany był filmem kinowym, który bazował na legendach arturiańskich”.

Benedict Cumberbatch

Fot. Materiały prasowe

Cumberbatch szykowany jest do roli Króla Artura, Dinklage byłby idealny jako jego giermek Patsy, z kolei Haddish przypadłaby najpewniej rola Pani Jeziora – a tak przynajmniej sugeruje portal The Hashtag Show.

Obraz powstanie dla 20th Century Fox, które niedawno wprowadziło do kin trzeci najbardziej kasowy musical w historii amerykańskiego kina – Króla rozrywki.

Zobacz również:Markotny Benedict Cumberbatch w nowym zwiastunie animacji The Grinch

Źródło: That Hashtag Show/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Stały współpracownik

Fan kina komiksowego, popkultury ogólnie oraz Realu Madryt.
Nie pogardzę dobrą książką, zwłaszcza jeśli chodzi o literaturę kryminalistyczną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?