Berlińskie psy – zwiastun nowego filmu Netflixa!

Nowy zwiastun kolejnego serialu platformy Netflix zatytułowanego Berlińskie psy ukazuje stojące na krawędzi miasto po śmierci gwiazdy piłkarskiej, co spowodowało podsycenie rasowych napięć pomiędzy lokalnymi społecznościami. Niemiecka stolica to czekająca na efektowną eksplozję bomba, wystarczy jedynie podpalić jej lont… Zapraszam do oglądania.

Zobacz również: Zabójcze maszyny – rozszerzony zwiastun niesamowicie zapowiadającego się dzieła Jacksona!

Oficjalny opis serialu (Netflix): Zabójstwo gwiazdy piłkarskiej popycha dwóch radykalnie różnych policjantów do walki z berlińskim półświatkiem i konfrontacji z własnymi grzechami.

Fahri Yardim wciela się w policjanta o imieniu Erol Birkan, a Felix Kramer odgrywa jego rywala, kolegę po fachu – Kurta Grimmera. Series zaliczy premierę na platformie streamingowej już 7 grudnia.

Według MSN, realizacja Berlińskich psów rozpoczęła się w marcu 2017 roku i obejmuje neonazistów, kibiców oraz policjantów, którzy powodują chaos, jak również porządek w ogromnej stolicy.

Źródło: Comingsoon.net/ Ilustracja wprowadzenia – Netflix

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?