Bill & Ted 3 – ruszyły zdjęcia do filmu!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, powrót Billa i Teda jest kwestią czasu. I już teraz możemy na poważnie odliczać dni do ich powrotu.

Jeden ze scenarzystów udostępnił na Twitterze zdjęcie informujące o rozpoczęciu zdjęć do Bill & Ted 3:

Zobacz również: Piłsudski – Szyc, Boczarska, Dębska i Marczewski na plakatach!

Wspaniała przygoda Billa i Teda oraz Szalona wyprawa Billa i Teda to kultowe i inspirujące wielu filmowców (oraz twórców memów) komedie science-fiction o dwóch niezbyt bystrych licealistach – Tedzie (Keanu Reeves) i Billu (Alex Winter) – marzących o karierze muzycznej. W pierwszej części odbywają podróż w czasie, aby przygotować się do egzaminu z historii, a w drugiej muszą zapobiec swojej śmierci z rąk robotów sobowtórów, by wygrać konkurs muzyczny, dzięki któremu ocalą świat. W filmach przewijały się gwiazdy muzyki, znani aktorzy (Pam Grier, William Sadler), a ważną postacią była gwiazda amerykańskiego stand-upu George Carlin.

Zgodnie z ujawnionym kilka miesięcy temu opisem, w Bill and Ted Face the Music Ted Logan i Bill S. Preston są już dojrzałymi mężczyznami, którzy doczekali się prawie dorosłych córek, ale wciąż nie napisali obiecanej piosenki, które pewnego dnia uratuje świat. Dlatego tez wpadają w panikę, gdy przybysz z przyszłości oznajmia im, że zostały im 24 godziny na uratowanie świata. Decydują się na desperacki pomysł, by przenieść się do przyszłości i ukraść gotową już piosenkę samym sobie. Współuczestniczkami w misji będą ich córki Thea i Billie.

Premiera Bill & Ted 3 nastąpi 21 sierpnia 2020 roku.

Źródło: ew.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?